​​​​​

COLEGIUL NAȚIONAL DE AGRICULTURĂ ȘI ECONOMIE, MUNICIPIUL TECUCI, JUDEȚUL GALAȚI
​​​
ÎNCADRAREA PERSONALULUI  DIDACTIC DE PREDARE  PENTRU  ANUL ȘCOLAR 2018-2019 
NR. CRT.NUMELE ȘI PRENUMELEDISCIPLINELE DE ÎNCADRARETIT​ULAR/ SUPLINITOR CALIFICAT/ PERSONAL ASOCIAT

GRAD DIDACTIC
1DASCĂLU MAREAAgricultură, horticultură Titular/DirectorI +Dr.
2NEGRUŢ GINAIstorie Titular/Director adjunctI
3LUNGU DANIELALimba romanăTitularI
4FILIMON JENICA ALINALimba romanăTitulardef.
5DOLEA MIHAELA CĂTĂLINALimba romanăTitularI
6TERCHI LUCIANA CLAUDIALimba romană 14 oreTitularII
7MĂRMUREANU GIANINALimba romană Titulardef.
8VINTILĂ GINALimba engleză   TitularII
9ABALAŞEI GINALimba engleză    Titulardef.
10BURUIANĂ MIHAELA LOREDANALimba engleză 7 ore   Suplinitordef.
11FLOREA LILIANA                                                                             Limba engleză PCO/ pensionar
Personal asociatI
12CHISCOCI MONICALimba franceză            TitularI
13MOCANU MARICELALimba franceză TitularII
14BRĂESCU MIHAELA COSTELINALimba francezăSuplinitorfără grad
15HULEA ANIŞOARA CRISTINAMatematică TitularI
16COMAN FLORINMatematică  TitularI
17DAMASCHIN  CONSTANTINA ANCUȚAMatematică                         TitularI
18BULAI CRISTIANAMatematică                     TitularII
19GRAMA FLORIN-IULIANMatematică  PCO                   Suplinitorfără grad
20RUGINĂ MIHAELA DANIELAFizicăTitularI
21POPOVICI ANCA MIHAELA         Fizică  8 oreSuplinitorI
22SAVIN OANA MIHAELAChimieTitularI
23CAPRIȘ MARGARETAChimieTitularI
24ROTARU BEATRICE FLORENTINABiologie                             Titulardef.
25RADU REMUS OLIVIANBiologie 3 ore      Titulardef.
26CIOBOTARU  MIHAELAIstorieTitularI
27POPA CARMENIstorie   2 ore Titulardef.
28SANDU PAULA LĂCRĂMIOARAGeografie/ Matematică  TitularI
29VASILIE CARMEN AURICA Geografie/ Engleză/MatematicăTitularII
30COSTEA VALENTINA VALI   Socio-umane     TitularI
31POCRIŞ CORINA  Economie,Ec. aplic./ MatemticăTitularI
32FĂINĂREA  ALINA IULIANAPsihologieTitular/DetașatII
33CIOBANU IONELAReligie     Titularfără grad
34MIHOCI RUCXANDA             Religie  12 ore                TitularI
35PASAT ADRIAN SILVIUEd.fizică  + Ansamblu sportivTitularI
36POPOIU VALENTIN DORINEd.fizică  14 ore TitularI
37PROFIR CORINA GABRIELAInformaticăTitularI
38DAMASCHIN IULIANInformatică   Titulardef.
39GHEORGHE OANA Agricultură, horticultură TitularI
40MÎNDRU CRISTINA DANIELAAgricultură, horticulturăTitularII
41TATU DANIEL OVIDIU Agricultură, horticulturăTitularI
42MARTIN FLOARE Agricultură, horticulturăTitularI
43TĂNASĂ TEODOR CRISTIAN  Veterinară                           TitularII
44MÂŞCĂ CĂTĂLIN CORNELIUProtecția mediului/  BiologieTitularI
45BÎRZU CRISTINA VALERIAProtecția mediului TitularI
46PISARCIUC CARMENProtecția mediului/ Matematică  TitularII
47TONE IRINAProtecția mediului Suplinitordef.
48MIRON ADRIANA ELENAProtecția mediului/  BiologieSuplinitorfără grad
49LAZĂR MIRELAIndustrie alimentarăTitularI
50BEJENARU  KARLA SIMONAIndustrie alimentarăTitularI
51ANDRONACHE MIHAELA CERASELAEconomic,admin.poștăTitularI
52DATCU ALINAEconomic,admin.poștăTitularI
53PÂRVU JANA Economic, admin.poștă/  Ed.antrep.Titulardef.
54BÎRA IONICA   Economic,admin.poștăTitularI
55DASCĂLU IONICA  Economic, admin.poștă/  Ed.antrep.TitularI+Dr.
56POCOVNICU ELENA Economic,admin.poștă  TitularI
57ALUPOAIEI  IANCU TICUȚAEconomic,admin.poștăTitularI
58APOSTU VASILE Economic,admin.poștă/ InformaticăTitularI
59STANCIU NICOLETA Economic,admin.poștăTitularII
60IVANOV ECATERINALimba franceză   DETAȘATĂTitulardef.
61TICU CRISTINALimba engleză   creștere copilTitulardef.
62TURCU LILIANA NICOLETAMatematică         creștere copilTitularI
ÎNTOCMIT,
Secretar șef,
BLĂNARU LENUȚA
​​​​​​​​